04.12.2021 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

1.sınıf ders kesim raporu

1.sınıf ders kesim raporu

1.sınıf ders kesim raporu indir, 2017 eğitim-öğretim sezonu yıl sonu dosyaları, ders kesim raporu nasıl hazırlanır, tüm dersler için rapor indir

Eğitim-Öğretim sezonunun sonunda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından istenen formalite evraklar öğretmenler için hep dert olmuştur. Bunlardan biri de seminerler ve seminer döneminde hazırlanması istenen yıl sonu raporları. Eğitimcilerimizin ihtiyacını karşılamak adına çeşitli sınıflara ve derslere ait yıl sonu ders kesim raporlarını ve benzeri evrakları Kaynak Dosyalar bölümümüzde paylaşacağız. Umarım işinize yarayacaktır. 1.sınıf ders kesim raporu örneğini konu içinde paylaşacağız. Ders ders ve sınıf düzeyinde çeşitli dosyaları yukarıda belirtilen ana bölümde bulabilirsiniz. İsterseniz arama panelinden aratarak da ulaşabilirsiniz.

1.sınıf ders kesim raporu örneği

2016-2017 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI
… İLKOKULU 1. SINIFLAR DERS KESİM RAPORU
2016 – 2017 Eğitim ve Öğretim yılı sene başında öğretmen kılavuz kitaplarına ve müfredatımıza uygun olarak bütün derslerde konuların dağılımı ve ünite süreleri hazırlanmış ve planlama çalışmaları tamamlanmıştır.

Hayat Bilgisi : Ünitelerin dağıtımına uygun olarak belirtilen sürelerde işlenmiş olup ünite sürelerinde bir değişiklik yapılmaksızın planlanan sürelerde bitirilmiştir. Etkinliklerle konuların daha anlaşılır kılınması sağlanmıştır.

Türkçe : Konular planlandığı şekilde işlenmiş, harfler belirtilen süre içerisinde bitirilmiş. Okuma metinleriyle okumaları hızlandırılmıştır. Ünitelerde önerilen sürelere uygun olarak hareket edilmiştir. Ders kitabında yer alan parçaların etkinlikleri amaca uygun olarak yaptırılmıştır.

Matematik : Konular planlandığı şekilde yürütülmüş olup öğrenilmesi gereken konular tam ve eksiksiz olarak verilmiş, değerlendirme etkinlikleri ile bu konulardaki eksikler belirlenerek giderici çalışmalar yapılmıştır.

Görsel Sanatlar : Ünitelendirilmiş yıllık planlara uygun olarak Planlanan çalışmalar tamamlanmıştır.

Serbest Etkinlikler : Planlanan çalışmalar tamamlanmıştır. 23 Nisan Ulusdal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri ile çalışmalar zenginleştirilmiştir.

Oyun ve Fiziki Etkinlikler : Ünitelendirilmiş planımıza göre planlanan çalışmalar tamamlanmıştır.

Müzik : Belirli gün ve hafta etkinlikleri de dikkate alınarak planlarımıza göre işlenmiş ve tamamlanmıştır.

Rehberlik Çalışmalarımız : Rehberlik çalışmalarda belirlenen tüm etkinlikler tamamlanmış ve sınıfa uygulanmıştır.

SONUÇ : Tüm derslere ait tema ve üniteler, yıllık plânlarda belirtilen sürelere uygun olarak zamanında işlenmiş, işlenmeyen konu ve etkinlik kalmamıştır. Sınıfta yapılan her türlü etkinliklerde öğrencilere olumlu alışkanlıklar kazandırılmaya çalışılmıştır. Ayrıca öğrencilere kitap okuma alışkanlığı da kazandırılmaya çalışılmıştır.

Ad – Soyad

Tarih

Diğer derslere ve diğer sınıflara ait ders kesim raporlarına ulaşmak için TIKLA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.