10.10.2019 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Turksat 4A frekans listesi, Kanalların yeni frekansı

Turksat 4A frekans listesi, Kanalların yeni frekansı

Uydu listesi, frekansları, modellere uygun ayar, videolu anlatım, tp ekleme, Turksat 4a frekans listesi 2019 güncel, 2019 biss key girme, canlı maç kanalları, tüm kanallar ayarı nasıl yapılır?

Turksat 4A, Hotbird maç izleme kanalları, şampiyonlar ligi şifresiz nasıl izlenir, Azeri kanalları nasıl eklenir, idman tv frekansı, güncel frekans listesi ve bisskeyler, modele göre bisskey girme bilgisi, uydudan şifre kırma nasıl yapılır…

Türksat 4A’ya geçiş yapacak televizyon ve radyo yayınlarının frekans değişiklikleri, bu gece yarısı gerçekleştirilecek. Turksat 4A Frekans listesi, frekanslar nasıl ayarlanır uydu Turksat 4A Otomatik Kanal Ayarlama Nasıl Yapılacak … Türksat 4A’ya geçiş yapacak televizyon ve radyo yayınlarının frekans değişiklikleri, 17 Eylül’ü 18 Eylül’e bağlayan gece yarısı gerçekleştirilecek. Türksat 4A Frekans Listesi, Turksat 4A Otomatik Kanal Ayarlama Nasıl Yapılır

Turksat 4A frekans ayarları

için aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterli…

Turksat 4A haberleşme uydusuna geçiş yapacak televizyon ve radyo yayınlarının frekans değişiklikleri, bu gece yarısı gerçekleştirilecek.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Türksat 2A haberleşme uydusunun ömrü 2016’nın başında tamamlanacağından, söz konusu uydu üzerindeki yayınlar, Türksat 4A’ya aktarılacak. Yeni kanallarla Türksat uyduları üzerindeki televizyon kanal sayısı 500’ün üzerine çıkacak.

Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) ile uyumlu uydu alıcıları yeni frekansları otomatik olarak güncelleyecek. Yeni uydu alıcısı alacak kullanıcıların TKGS ile uyumlu uydu alıcılarını tercih etmeleri tavsiye ediliyor. TKGS uyumlu uydu alıcılarının listesine, kurumun internet sitesi “www.turksat.com.tr/tr/turksat-kanal-guncelleme-sistemi” üzerinden ulaşılabilecek.

Diğer uydu alıcıları için ise 11844 MHz frekansı, Dikey V-polarizasyon, 2222 sembol oranı, FEC ¾ veya 11747 MHz frekansı, Yatay H-polarizasyon, 27500 sembol oranı ve FEC 5/6 değerleri girilerek “şebeke taraması” yapılacak.

Türksat 4A haberleşme uydusu, 42 derece doğu yörüngesinde (Türksat 2A ve Türksat 3A uydularıyla) hizmet vereceğinden, uydu üzerindeki yayınları izlemek için ek bir antene ihtiyaç olmadığı gibi mevcut anten ayarlarında da herhangi bir değişiklik yapılmasına gerek bulunmuyor.

Yeni uydularıyla bölgesindeki liderliğini güçlendiren Türksat, 42 derece yörüngesinde kullanıcılara daha fazla televizyon ve radyo kanalı izleme imkanı sunuyor.

Turksat 4A Kanal Ayarlama Hakkında Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Turksat  4A ’ya geçiş yapacak olan televizyon ve radyo yayınlarının frekans değişiklikleri , 17 Eylül 2014 tarihini 18 Eylül 2014 tarihine bağlayan gece yarısı yapılacaktır.

Türksat 2A haberleşme uydusunun ömrü 2016 yılının başında tamamlanacağından, söz konusu uydu üzerindeki yayınlar Türksat 4A haberleşme uydusuna aktarılacak, yeni TV kanallarıyla birlikte  Türksat uyduları  üzerindeki TV kanal sayısı 500’ün üzerine çıkacaktır.

Uydu Alıcıları Ayarlanması

Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) ile uyumlu uydu alıcıları yeni frekansları otomatik olarak güncelleyecektir. Yeni uydu alıcısı alacak kullanıcıların TKGS uyumlu uydu alıcılarını tercih etmeleri tavsiye edilmektedir. TKGS uyumlu uydu alıcılarının listesine, http://www.turksat.com.tr/tr/turksat-kanal-guncelleme-sistemi

adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer uydu alıcıları içinse, 11844 MHz frekansı, Dikey V-polarizasyon, 2222 Sembol Oranı, FEC ¾ veya 11747 MHz frekansı, Yatay H-polarizasyon, 27500 Sembol Oranı ve FEC 5/6 değerleri girilerek “Şebeke Taraması” yapılmalıdır.

Türksat 4A haberleşme uydusu, 42° Doğu yörüngesinde (Türksat 2A ve Türksat 3A uyduları ile birlikte) hizmet vereceğinden, uydu üzerindeki yayınları izlemek için ek bir antene ihtiyaç olmadığı gibi mevcut anten ayarlarında da herhangi bir değişiklik yapılmasına gerek bulunmamaktadır.

Yeni uydularıyla bölgesindeki liderliğini güçlendiren Türksat, 42° yörüngesinde kullanıcılara daha fazla TV ve radyo kanalı izleme imkânı sunmaktadır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Geçen 14 Şubat’ta fırlatılan, 15 Temmuz’da tam hizmete girmesi planlanan ancak son anda ertelenen Turksat 4A uydusu, bu gece yarısından sonra devreye girecek.

Yeni uydunun hizmete girmesi nedeniyle çanak antenin yönü değiştirilmeyecek ancak, televizyon kanalları yeni frekanslara taşınacak. Uydu alıcılarını yeniden taratmayan veya frekansları eklemeyenlerin mevcut kanalları izleyemeyecekleri hatırlatıldı.

AYAR NASIL YAPILACAK? (Türksat 4A uydusu nasıl ayarlanır?)

Yeni Turksat 4A uydusu yarın sabaha karşı devreye girerken yeni frekans düzenlemeleri ile radyo ve televizyonların yayınlarının büyük bölümü bu uydu üzerinden aktarılacak. Turksat A.Ş. halen 429 olan televizyon kanalı sayısının 500′e yaklaşacağını açıkladı. Kullanıcıların ayarlamalı Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) ile uyumlu uydu alıcıları yeni frekansları otomatik olarak güncelleyeceği, yüksek çözünürlüklü HD (High-Definition) yayınların ancak uygun cihazlarla mümkün olabileceği belirtildi.

 • Turksat 3a içinde TP Ekle deyip
 • 11844 MHz frekansı, Dikey V-polarizasyon, 2222 Sembol Oranı
 • 11747 MHz frekansı, Yatay H-polarizasyon, 27500 Sembol Oranı
 • Ekledikten sonra çıkıp arama yaptırın kanallar çıkacaktır (uygulandı ve başarılı oldu)

Kanalların taratılmasında 11844 MHz frekansı, Dikey V-polarizasyon, 2222 Sembol Oranı, FEC 3/4 veya 11747 MHz frekansı, Yatay H-polarizasyon, 27500 Sembol Oranı ve FEC 5/6 değerlerinin kanal tarama menüsünden girilerek ‘Şebeke Taraması’ yapılması gerektiği vurgulandı. Turksat 4A haberleşme uydusu, 42 derece Doğu yörüngesinde (Türksat 2A ve Türksat 3A uyduları ile birlikte) hizmet verecek.

Türksat uydusu üzerinden bir bölümü HD çözünürlüklü yeni yayınlar da devreye girecek. Turksat A.Ş.’nin web sayfasında kanalların hangi frekanslardan yayınını sürdüreceği liste halinde yayınlandı.


Uydu Alıcılarında ki TKGS Logosuna Dikkat!

TKGS uyumlu ürünlerin üzerinde TKGS logosu bulunmaktadır. TKGS uyumlu uydu alıcısı temin etmek isteyen izleyicilerimizin, TKGS entegrasyonuna sahip üretici firmalarla görüşmeleri gerekiyor.

TKGS’nin Üç Farklı Kullanım Modu

TKGS çalışma yapısında son kullanıcıların tercihlerine göre üç farklı kullanım modu yer alıyor:

Tam Otomatik Kullanım: Bu mod, TKGS uyumlu bir uydu alıcısının varsayılan profilidir. Bu profilde kanal listesi bütünüyle TKGS’nin kontrolü altındadır. Kullanıcının kanal listesini değiştirecek işlemler yapmasına izin verilmiyor.

Esnek Kullanım: Tam otomatik kullanım modundaki bazı sınırlamalar bu modda kaldırılmıştır. Kullanıcı, kanal sıralamasını kendisi düzenleyebilir. TKGS güncelleme aşamasında kullanıcının tercih ettiği kanal sıralaması muhafaza ediliyor.

TKGS Kapalı: TKGS devre dışıdır. Otomatik güncellemeler yapılmaz. Uydu alıcısı, TKGS entegrasyonu yapılmadığı takdirde nasıl çalışıyorsa, o şekilde çalışır. Ancak, kullanıcının menüden “TKGS güncelle” komutunu vererek güncelleme yapması mümkün oluyor.

TKGS kanal sıralamasında hâlihazırda HD ve SD liste olmak üzere iki ayrı ana liste yayınlanmaktadır. Her iki liste de tüm kanallar mevcuttur. Bununla birlikte, HD listede şifresiz HD yayınlara sıralamada öncelik verildi.

Tüm bunların yanı sıra, TKGS’de çeşitli kategoriler, (haber, spor, müzik vb.) oluşturulmuştur. Söz konusu kategoriler, ön tanımlı favori grupları olarak hazır bir şekilde kullanıcıya sunulmakta ve sürekli güncel tutuluyor.

TKGS uyumlu bir uydu alıcısında, kullanıcının TKGS’yi kapatması haricinde, güncelleme işleminin kesilmesi gibi bir durum söz konusu değil. Birçok farklı TV paket yayını içerisinden TKGS verisi yayınlanarak devamlılık sağlanıyor.

Otomatik Güncelleme

Uydu alıcısı, “stand by” modunda olsa da belirli aralıklarla kanal listesini güncelleyebiliyor. Güncelleme, uydu alıcısı TKGS verisi olan bir kanal üzerinden geçerken, mevcut yayında hiçbir kesinti olmaksızın, birkaç saniye içinde arka planda gerçekleşiyor. Sistem içinde “stand by” güncelleme modu gibi farklı güncelleme modları da var. İzleyici, kanal listesi güncellendiğinde ekranda buna ait bir mesaj görmekte ve güncellenen kanallardan haberdar oluyorlar.

TKGS’nin Genel Özellikleri

 • TKGS, hiçbir kullanıcı müdahalesine gerek olmaksızın, tam otomatik TV ve radyo kanal güncelleme sistemi.
 • TKGS ile yalnı
 • zca bir iki saniye içinde güncel kanal listesine sahip olabilirsiniz.
 • TKGS’nin sağladığı esnek kullanım, kullanıcının ana kanal listesini özelleştirme imkânı verir. Özelleştirilen kanal listesinin korunarak güncellemelere devam edilmesi sağlanıyor.
 • TKGS, izlenen kanallar üzerinden geçerken dahi değişiklikleri algılar, izleyiciye bilgi verir ve arka planda güncelleme yaparken yayında kesintiye neden olmuyor.
 • TKGS ile “stand by” konumunda güncelleme mümkün.
 • İzleyici, farklı amaçlara yönelik ana listeler (SD veya HD) arasında seçim yapabilir.
 • Ön tanımlı beğeni listeleri (spor, müzik, belgesel vb.) oluşturulabilir.
 • Yayınlanan paket parametreleri değiştiği hâlde de güncellemeler aksamaksızın devam ediyor.

Tüm Kanalların Tüm Marka Uydu Alıcılarının Ayarı

http://www.turksat.com.tr/img/engine-file/0e78ddf63ca6066baa43f05c4675b380.pdf

Turksat 4A Güncel 2015 Yeni Frekans Listesi

 • TURKSAT ANKARA PAKETİ 4 (BATI) 12524 V 22500; A9 TV, AKILLI TV, GAZİANTEP OLAY TV, GENÇ TV, HAYAT TV, HRT TV, IMC TV, LİNE TV, TİVİTİ TV
 • TURKSAT ANKARA PAKETİ 4 (BATI); 12559 V 27500; ADANA TV, ART FM, BARIŞ TV, BEDİR TV, CEM RADYO, CEM TV, ÇİFTÇİ TV, ESKİŞEHİR STAR FM, HAK MESAJ FM, KOIZA TV, POLİS RADYOSU, SRT1, TURKSAT TANITIM, TV41, TV5,
 • TURKSAT ANKARA PAKETİ 6 (BATI);12605 V 27500; DENGE TV, 7/24 TV, ERKAM RADYO, KANAL FIRAT, MGC TV, OLAY TV, RADYO MÜZİK, RADYO SLOW TİME, RADYO SPOR, RTV, SHOPPİNG CHANENEL,TV1, TV100, TV KAYSERİ, TV06,
 • BALKAN TV; 12658 V 2190; RADYO, BALKAN TV
 • CİNE 5 PAKET: 12673 V 9600; CİNE 5
 • DİGİTURK HD PAKET;; 12687 V 11400; BJK TV, GS TV, LİG TV HD
 • TURKSAT MPEG4 PAKETİ (BATI); 12699 V 7700; AHİ TV, BATMAN TV, GELİŞİM TV, KANAL 2000, KANAL 56, KANAL 60, ORT TV
 • NTV BATI PAKETİ; 12721 V 16666; EUROSTAR TV, KRAL FM, KRAL POP, KRAL TV, NTV AVRUPA, NTVSPOR HD
 • TURKSAT ANKARA PAKETİ 10 (BATI) 11558 V 30000; 365 TV,6 NEWS, ANADOLU YURDUM, ANTALYA VTV, FESTİVAL TV, NEHİR TV, SEMERKAND HD, SEMERKAND RADYO, SEMERKAND TV, SHOW RADYO, SİVAS SRT, SMART AVRUPA, SMART TV/MERCEK TV, VİVA RADYO, VİVA TV, YAREN RADYO.
 • TURKSAT ANKARA PAKET 9 (BATI); ABANT TV, DOST FM, DOST TV, DURU TV, GÜNEYDOĞU TV, KANAL 26, KANAL 5, KANAL S, KANAL TEK, KARDELEN TV, RADYO ÇAĞ, TV 2000.
 • DİGİTURK PAKET; 11676 V 24444: İZ TV, LİG TV 2, LİG TV 3, LİG TV, MMAX COMEDY, MMAX FAMİLY, MMAX STAR, MMAX TURK, SPOR JOKER, TARAFTAR 204, TARAFTAR 205, TARAFTAR 206.
 • DOĞAN TV HOLDİNG HD; 10970 V 30000; CHANSONS, CLASSIC R’NB & SOUL, CLASSICAL ROCK, CNN TURK HD, DISCO & FUNK, DISCOVERY SCIENCE HD, DIZISMART PLATIN HD, DIZISMART PREMIUM HD, HIP HOP, KANAL D HD, LATIN, MAXSMART PREMIUM HD, MOVIEMART GOLD HD, MOVIESMART ACTION HD, MOVIESMART PREMIUM 2 HD, MOVIESMART PREMIUM HD, NEW AGE, REGGAE, ROCK’N’ROLL, ROCK ALTERNATIVE, ROCK ANTHEMS, SILK (LOVE SONGS), SMART SPOR 2 HD, SMARTSPOR HD, TRANCE, TURK MIX, TURK SANAT MUZIGI, TURKCE SLOW
 • DOĞAN TV HOLDİNG PAKET 7; 11012 V 30000; AB MOTOEURS, ANIMAUX, DA VINCI LEARNING, EROTICA TV, FX, MAXSMART PREMIUM, MOVIESMART FAMILY, MOVIESMART PREMIUM, MOVIESMART TURK, NBA TV, PENTHOUSE, PROMO SMART, SMART COCUK, SMART SPOR 2, SMART SPOR, T.A.Y. TV.
 • TRT HD PAKET;

 • 11054 V 30000; TRT HABER HD, TRT HD, TRT1 HD
 • STV BATI PAKET; 11099 V 25000; AKRA FM, BURC FM, BURÇ FM(BAKU), DUNYA RADYO, DUNYA TV, IRMAK TV, KANAL 35, MC TV, MEHTAP TV, MORAL FM, RADYO 2000, RADYO 34, RADYO BERFIN, RADYO CIHAN, RADYO MEHTAP, SAMANYOLU TV, SHABER, TUNA SHOPPING TV, XAZAR FM, XAZAR TV, YUMURCAK TV
 • Türksat KIBRIS PAKET 1 -( BATI); 12541 H 30000; ADA TV, AS FM, AS TV, BAYRAK FM, BAYRAK INT, BAYRAK KLASİK, BRT 1, BRT 2, BRT RADYO 1, FIRST FM, GENÇ TÜRKÜ TV, GENÇ TV KIBRIS, KANAL T KIBRIS, KIBRIS TV

LONDRATURK TV, SİM TV, STAR SHOPPING TV, SUFİ TV, ŞİPŞAK TV, T POP TV

Turksat 4a ANKARA PAKET 5 ( BATI); 12641 H 30000; A.VUSLAT TV, AKSU TV, EDESSA TV, GÖZYAŞI FM, HİLAL TV, KANAL 3, KANAL 35, KANAL T, KANAL URFA, MÜJDE FM EGE, RADYO T, RADYO VATAN, SEYMEN ANADOLU, SOKAK TV, TEK RUMELİ TV,TV 10, VATAN TV

 • MEB İLETİŞİM; 12685 H 30000; 34 TV, ANADOLU YURDUM TV, ANTALYA TV, AORDU, BAHARTÜRK TV, BESK TV, BESK TV, DUBLE TV, EBU TV, EBU TV, FİLM KULUBÜ TV, KAHKAHA TV, MULTİ TV, PAZAR TV, RENK TV, SMART MARKET TV, TEK ÜRÜN TV, TELE TV, UYGUN TV
 • Türksat ALMANYA PAKET

 • (BATI); 12729 H 27500; KABE (CANLI)-AL QURAN, KANAL AVRUPA, MESCİD-İ NEBEVİ AL SUNNAH, MPL, NUR TV, RUDAW TV, TR 1, YOL TV
 • BLACK SEA SAT PAKET 2; 11472 H 23450; 1 TV, ADJARA TV, GDS TV, GREEN WAVE FM, İMEDİ TV, MAESTRO TV, RADIO 1, RADIO İMEDİ, RADIO TOISE, RUSTAVI 2, TV 25, TV 3.
 • Türksat ANKARA PAKET 11 (BATI); 11509 H 30000; BERRAK TV, CAN ERZİNCAN TV, ÇAY TV, DAMLA TV, FURKAN TV, HEVİ TV, KANAL 24, KUDÜS TV, KURDMAX PEPULE TV, VİZYON 58, YURDUM TV.
 • Türksat İSTANBUL PAKET 1 (BATI); 10970 H 30000; EGE TV, EXPO CH, FLASH TV, HLT TV, KARADENİZ FM, KARADENİZ TV, MAVİ KARADENİZ, MCJ MEDIASA, NR 1 TÜRK, NR1, NUMBER 1 TÜRK FM, NUMBER ONE FM, RADYO EGE, RUMELİ TV, YABAN TV
 • ELTR TV; 10997 H 3700
 • ANS TV; 11001 H 3200
 • BİRLİK RTV: 11006 H 2960
 • KANALTÜRK DOGU PAKET; 11014 H 9600; BUGÜN, KANALTÜRK, KANALTÜRK RADYO
 • KANAL A HD PAKET; 11039 H 4800; KANAL A, KANAL A TEST, PARK FM, RADYO A, RADYO BANKO, RADYO MEGA
 • SHOW TURK; 11045 H 4800; SHOW TURK
 • HABERTURK-BLOOMBERG HT (BATI PAKET)

 • ; 11053 H 8000; HABERTURK, BLOOMBERG HT, HABERTURK RADYO
 • 360 TV; 11062 H 4820; 360 TV, ALEM FM, LİG RADYO
 • TRT PAKET DOĞU; 11096 H 30000; ANTALYA RADYO, ÇUKUROVA RADYO, ERZURUM RADYO, EURONEWS TÜRKÇE, RADYO 1, RADYO 2(TRT FM), RADYO 3, RADYO 4, RADYO 6, TRABZON RADYO, TRT 1, TRT 4-TRT ÇOCUK, TRT 6, TRT ANADOLU/TRT DİYANET, TRT ARAPÇA, TRT AVAZ, TRT HABER, TRT MÜZİK, TRT NAGME, TRT RADYO H, TRT SPOR, TRT TURKU, TRT TÜRK, TSR TÜRKÇE, VOT EAST, VOT WEST, VOT WORLD
 • DOĞAN TV HOLDİNG PAKET 1; 11977 H 27500; ANADOLU TV, ANADOLU YURDUM, ANC TV, ARTI 1 TV, AZADLIQ VOA AZERI, BEST OF ARABESK, BITLIS TV, CARTON NETWORK, D SHOPPING, EVIN TV, HM TV, KADER TV, KANAL C, KANAL D, KOCAELI TV, MEDYA TV, NHK WORLD TV, NURS TV, NURS TV, OUTLET TV, PAL FM, PAL STATION, PARK TV, TOP SHOP TV, TRENDY TV, VOICE TV.
 • STAR MEDYA PAKET; 11986 V 9600; 24 TV, RADYO ABC, TV4
 • KANALTÜRK HD PAKET; 11999 V 11666; KANALTÜRK HD, BUGÜN TV HD, KANALTÜRK RADYO
 • NTV TÜRKİYE PAKET;

 • 12015 H 27500; CAPITAL RADIO, CNBC-E, E2, KLASİK RADYO, KRAL FM, KRAL POP, MAXIMUSIC, NTV, NTV RADYO, NTV SMART SPOR HD, NTV SPOR, RADYO EKSEN, RADYO VOYAGE, STAR TV, STAR TV HD
 • DOĞAN TV HOLDİNG PAKET 2; 12034 V 27500; BEST FM, CNN TURK, CNNTURK RADYO, DILAN TV, DOGU TV, DREAM TURK TV, DREAM TV, EURO D, GÜNES TV, HAZAN TV, KARMA TV, DHA, NISA TV, ONE BAL TV, ONE SUPER TV, PAST TV, PMC TV, RADYO D, SLOW TURK, SUPERPOP TV, T-RAP TV, TV 2, TV8 INT, YAGMUR TV.
 • ATV DOĞU PAKET; 12054 H 27500; A HABER, A HABER HD, A HABER RADYO, A SPOR, A SPOR HD, A SPOR RADYO, ATV, ATV HD, MİNİKA ÇOCUK, MİNİKA GO.
 • KANAL 7 DOĞU PAKET; 12095 H 4800; KANAL 7, RADYO 7
 • KANAL 7 HD PAKET; 12103 H 8333; KANAL 7 HD, ÜLKE TV HD
 • DOĞAN TV HOLDİNG PAKET 4 ; 12188 V 27500; ANIMAL PLANET, BABY TV, CNN INTERNATIONAL, DISCOVERY CHANNEL, DISCOVERY SCIENCE, DISCOVERY WORLD, DIZISMART PREMIUM, FOX CRIME, INVESTIGATION DISCOVERY, LULI TV, MOVIESMART ACTION, MOVIESMART CLASSIC, MOVIESMART FEST, MOVIESMART GOLD, MOVISMART PLATIN
 • TV NET HD PAKET; 12213 V 5833; TVNET HD
 • TV NET SD PAKET; 12220 V 4800; LALEGÜL FM, TV NET
 • TGRT BATI PAKET;

 • 12228 V 8400; TGRT BELGESEL, TGRT EU, TGRT FM, TGRT HABER
 • KANAL 7 BATI PAKET; 12238 V 7200; ISTANBULUN SESI, KANAL 7 AVRUPA, RADYO 7, RADYO VOKAL, TVT, ÜLKE TV, YURDUM TV
 • SHOW HD; 12210 H 8333; SHOW HD
 • SHOW TV; 12219 H 6500; SHOW TV
 • GÜÇ DİJİTAL PLATFORMU; 12265 V 27500; FENOMEN 2.0, FENOMEN CLUBBIN, FENOMEN TURK, FENOMEN, P-RADIO 1, P-RADIO 10, P-RADIO 2, P-RADIO 3, P-RADIO 4, P-RADIO 5, P-RADIO 6, P-RADIO 7, P-RADIO 8, P-RADIO 9, P-TV 1, P-TV 2, P-TV 3, P-TV 4, P-TV 5, P-TV 6, POWER AKUSTIK, POWER ASK, POWER DANCE, POWER FM, POWER ITALY, POWER LOVE FM, POWER MINIMIX, POWER ROCKS, POWER SALSA, POWER SMOOTH, POWER TAPTAZE, POWER TV, POWER XL, POWERTURK FM, POWERTURK TV

TURKSAT 4A –  HOTBİRD CANLI MAÇ YAYINLAYAN ŞİFRESİZ YABANCI KANALLAR LİSTESİ

CANAL+ SPORT
Eutelsat HOTBIRD 13C 13 ° E
10892 h 27500 3/4 168 112 4809

CANAL+ SPORT
Astra 1M 19.2 ° E
11856 V 27500 3/4 167 108
109 8208

CANAL+ SPORT
Eutelsat HOTBIRD 13C 13 ° E
10892 h 27500 3/4 168 112 4837

CANAL+ SPORT
Astra 1M 19.2 ° E
11856 V 27500 3/4 167 108
109 8228

Canal+ Sport 3
Thor 5 1 ° W
11261 h 24500 7/8 521 680
681 3405

CANAL+ SPORT HD

Thor 6 1 ° W
10934 h 25000 3/4 514 648
649
650
651 1408

CANAL+ SPORT HD
Astra 1M 19.2 ° E
12012 V 27500 3/4 163 94
95 8824

CANAL+ SPORT HD
Astra 1M 19.2 ° E
12012 V 27500 3/4 163 94
95 8804

CANAL+ SPORT HD
Eutelsat HOTBIRD 13C 13 ° E
11278 v 27500 3/4 361 384
385 13022

 • DOĞAN TV HOLDİNG PAKET 5 (HD); 12245 H 27500; 70S, 80S, 90S, ALL DAY PARTY, BBC HD, BLUES, CHILLOUT, CLASSICAL GREATS, CLASSICAL ORCHESTRAL, COCKTAIL LOUNGE, COOL JAZZ, COUNTRY, DANCEFLOOR FILLERS, FOX CRIME HD, FOX SPORTS HD, FREEDOM, FX HD, INDIE CLASSICAL, JAZZ CLASSICS, MOVIE SMART FAMILY HD, MOVIESMART FEST HD, MOVIESMART PLATIN 2 HD, MOVIESMART PLATIN HD, NBA TV HD, TRAVEL CHANNEL HD, 2000S, 24 KITCHEN HD, 60S
 • DIGI MEDYA; 12303 V 27500; GOVEND TV, HANCI TV, HAVİN TV, MAXO TV, MEZOPOTAMYA TV, NO1 TV, OSMANLI TV, RİXSOS TV, RMEDYA TV, RTV, SİNERAMA TV, TARZ TV, TROPİC TV, YÜKSELEN TV, ZEYNO TV, ANALOG TV, ANGORA TV, AYRI TV, AZADİ TV, BİRLİK TV, CHANEL TV, CİNERAMA TV, DUY TV, FURKAN TV

Türksat ANKARA PAKET 7 (BATI); 12345 V 30000; ALTAS TV, AS TV, BAYRAM FM TÜRKİYE, DOLUNAY FM, EM TV, FB TV, GALA TV, KONYA TV, MAXI TV, ON4, SEMSEM FM, SILA RADYO, SPORTS TV, SUN TV, TÜRKİYEM TV, UZAY TV, WORLD TRAVEL CHANNEL, YILDIZ TV,

 • Türksat ANKARA PAKET 12 (BATI); 12380 V 27500

 • BEREKET HAYVANCILIK, BEYAZ TV, BEYAZ TV HD, DİYANET RADYO, DRT DENİZLİ, KANAL 32, KANAL A, MCJ MEDIASA HD, PAMUKKALE TV, PARK FM, RADYO A, RADYO BANKO, RADYO MEGA
 • FOX TV HD; 12329 H 6666
 • FOX TV; 12336 H 5520
 • MNG PAKET; 12346 H 9600; TV8, MNGSHOP
 • Türksat ANKARA PAKET 14; 12379 H 30000; AGİ TV, AKILLI TV, EGE TÜRK TV, ES TV, MEDYAM 14, NURS TV, SUPER TV, TELEDÜNYA HD, TELEDÜNYA INFO, Türksat SAAT, VTV
 • Türksat ANKARA PAKET 1 (BATI); 12423 V 27500; ANC RADYO, BENGÜTÜRK, ÇAĞRI FM, HALK TV, KAÇKAR TV, KON TV, KONYA FM, MÜJDE FM, RADYO SILA, RADYO YAKAMOZ, REHBER TV, RİBAT FM, SHOPPING TV, SMART TV MARKETING, T KACKAR, TATLISES TV, TEKİN AKDENİZ TV, ULUSAL TV, VİZYON TÜRK, VİZYONTÜRK, YÖN FM
 • Türksat ANKARA PAKET 3 (BATI); 12458 V 30000; ALJAZEERA TV(ARAB), ALJAZEERA TV(ENG), ASU TV, BEREKET TV, BEYKENT TV, HABERAKS, KANAL 33, KANAL 58, MANİSA MEDYA TV, ONE BEST TV, SKY TV, TV 52
 • Türksat ANKARA PAKET 2 (DOĞU); 12423 H 30000; BAL TV, DISNEY CHANNEL, EVİN TV, JİYAN TV, KANAL C, KARADENİZTÜRK, LALEGÜL TV, POLİS RADYOSU, TARIMTÜRK TV, TEMPO TV, TMB, Türksat TANITIM, VAN TV
 • FARDA TV; 12447 H 2400
 • FOX INT HD PAKET; 12471 H 9200; FOX LIFE TURKEY HD, NG PEOPLE HD, NG TURKEY
 • Türksat ANKARA PAKET 8 (AFRİKA);

 • 12589 V 22500; TELESAHEL TV, TRT-TURK AFRICA
 • SİNEMA TV HD PAKET (BATI); 11775 V 27500; RTL HD, SCI TECH TV, SINEMA AKSIYON HD, SİNEMA TV 1001 HD, SINEMA TV ASK HD, SINEMA TV HD, SİNEMA TV HD 2, SINEMA TV HD AILE
 • SİNEMA TV PAKET; 11797 V 8800; BAHAR MEDİKAL TV, BAHAR TURK TV, DOĞU TV, FIL TV, ISTANBUL FM, KIDZ/ANIMEX,
 • TOPRAK, YILDIZ TV
 • DIGITURK ; 11714 V 6000; MMAX SPEED, NAT GEO
 • DIGITURK ; 11729 V 1555; ANIMAL PLANET, BLUEHUSTLER, EUROSPORT, HISTORY, MASAL RADYO, NAT GEO WILD, PLAYBOY, TURKMAX GURME
 • DIGITURK: 11742 V 3600; DISCOVERY CHANNEL
 • Türksat TANITIM ; 11844 V 2222

İDMAN TV ŞİFRESİZ UYDU FREKANSI

Hotbird Frekans:11168
Pol.:Yatay(H)
Symbol:20400
Fec:5/6
Biss: 12 34 56 00 65 43 21 00 yada 12 34 56 9C 65 43 21 9C

İdman Tv Turksat 4a frekanları

Turksat 4 A Frekans : 11844 MHz
Turksat 4A Polarizasyon : Dikey – V – (Vertical)
Turksat 4A Sembol oranı (Symbol Rate) : 2222 Ksymb FEC: 3/4
Turksat 4A Frekans : 11747 MHz
Turksat 4A Polarizasyon : Yatay -H – (Horizontal)
Turksat 4A Sembol oranı (Symbol Rate) : 27500 Ksymb FEC: 5/6

Tüm maç yayını yapan kanalların bilgisi, şampiyonlar ligi, uefa kupası ve benzeri şifreli maçları yayınlayan kanallara ulaşım için güncel şifreler, Turksat 4a film kanalları, +18 film kanalları, şifreli kanalları açma, bisskeyler için ilgili başlığı tıklayınız İdman Tv

Sorularınızı, görüşlerinizi, yorumlarınızı Aduket.Net olarak bekliyoruz…

A2 Tv Turksat 4a güncel frekans bilgileri ve ayarı

Digiturk ‘te 35 nolu kanaldan,
Kablo TV ‘de 37 nolu kanaldan,
Turkcell TV’de 29 nolu kanaldan,
Tivibu ‘da 59 nolu kanalda ve
TÜRKSAT 4A uydusunda,
Frekans: 12053 Mhz
Symbol Rate: 27500
FEC: 5/6
Pol: H ( Yatay) konumunda

A2 Tv detaylı bilgi için, uyduya nasıl yüklenir videolu anlatım TIKLA

2017 en güncel uydu frekans bilgileri, +18 kanal bilgileri, canlı maç kanalları ve frekans ayarları…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. Tonyukuk dedi ki:

  Arena Sport 3 HD (hır), beIN Sports FRANCE 2 / HD, beIN Sports MENA 13 HD, beIN Sports MENA 3 HD, bTV Action / HD, Canal Partidazo / HD, Canal Sport (polonya) / HD, Digi Sport 1 (rom) / HD, EuroSport 2 Sweden / HD, Irib Varzesh, Sport 1 (israil) / HD, Sport TV3 (portekiz), TV3 Sport 1 (dan) / HD, Ziggo Sport Select HD (hol)

  Kanal İsmi Uydu
  Frequency (Frekans)
  Pol Symbolrate (Sembol Oranı) FEC
  VideoPID
  AudioPID
  SID

 2. Tonyukuk dedi ki:

  CANAL+ SPORT HD
  Eutelsat HOTBIRD 13C 13 ° E
  11278 v 27500 3/4 361 384
  385 13022

 3. Tonyukuk dedi ki:

  Değerli kullanıcılarımız +18 kanal bilgileri, porno kanal frekansları, erotik uydu kanallarıyla ilgili sorularınızı lütfen iletişim panelimizden ulaşarak paylaşınız.

 4. Tonyukuk dedi ki:

  2017 en güncel uydu frekansları
  Yeni kanallar hangileri
  Yeni kanalları uydudan nasıl yükleriz

 5. DoraJox dedi ki:

  hi!

 6. MichaelPRALI dedi ki:

  UPaySystem is an online payment gateway system script made with PHP & MySQL. Wanna start your own payment gateway like PayPal, Perfect Money, Bitcoin or other’s. Than UPaySystem is the best solution for you. you can start your own payment gateway system just 5 minutes. It is responsive and fully dynamic. easy to controll full system. You can manage Tax, Registration, SMS & Email Notification, Withdraw and Deposite.

  List of features:

  Transfer funds anonymously worldwide using your email address;
  Request funds;
  Payment transactions;
  Deposit with prepaid cards;
  Instant Ordering;
  API support for sellers;
  Multilingual;
  Multicurrency;
  Etc.

  Functional:

  Sending a request and receiving cash
  Deposit and Withdrawal
  Payment transactions
  Advanced Security System
  Making simple orders of goods
  Multilingual
  Geo targeting
  API support
  Multicurrency
  Currency conversion
  Auto update currency rates
  etc.

  The demo version can be found Live Preview

 7. MichaelAudix dedi ki:

  buy zynga poker chips
  http://www.chipstore.org/

 8. Ramon nap dedi ki:

  Фотоотчет проделанных работ, выбираем перила для лестниц установленные в московской области

 9. DiannaCet dedi ki:

  Quick sex in u city. Try it, you will like it!

 10. Kevinkes dedi ki:

  [url=http://www.leatherlead.com/js/director.php?q=1148]Masteron Resultados[/url]
  When snapping shots a special situation, say for example a wedding party or birthday or sporting occasion, remember that some of the best accounts are advised in the sidelines. The main activity is actually essential to record, but it’s most of the intimate, unrehearsed moments that show the real feelings of your celebration.
  [url=http://www.medicinski-center.si/wp-content/media.php?m=3048]Primobolan Winstrol Cycle[/url]
  In the event you or anyone in your house is experiencing asthma, you have to bar smoking cigarettes from inside your home, auto, or just about anywhere near to the asthma attack victim. Men and women can smoke cigarettes outside or as significantly from the individual with symptoms of asthma as you can. Weighty tobacco users can set off bronchial asthma attacks since their clothing provides of any cigarette smoke-loaded scent.
  [url=http://www.pelhampetshop.com/layouts/modules.php?jk=3604]Equipoise Effect On Joints[/url]
  When you are experiencing issues with loud snoring at night, then drinking, slumbering assists including tranquilizers, and antihistamines need to be prevented just before bedtime. The explanation for the reason being they cause the muscles to go into pleasure method, and that can can your breathing passages to get limited.
  [url=http://www.newcastleweddingsinger.co.uk/logs/publish.php?ceo=104]Sustanon 250 Injection Site Pain[/url]

 11. RogerArtiz dedi ki:

  cialis 20 mg price comparison
  cialis generic
  cost of generic cialis
  [url=http://cialisec.com/]buy cialis online[/url]
  walmart drug prices for cialis

 12. Isorma dedi ki:

  Наша фирма ЗАО УШЩЗАС Бор выполняет современным способом видеодиагностикуинженерных систем, сетей хоз. бытовых, технологической и ливневой канализации, водостоков, водопроводов, водозаборных скважи, КНС, инженерных систем, ливневой канализации и так далее.
  Видео/телеинспекция всех труб выполняется спец камерой, которая двигается по трубам и дает изображение на дисплей и вместе с тем проводится видеозвукозапись труб.
  Такая проверка позволяет определить качество стенок и стыков труб, места расположения свищей, трещин и остальных повреждений, обнаружить засоры и посторонние объекты, незаконные врезки и тому подобное. Видеоинспекция может быть использована и в случае приёма труб после строительного производства, проведения ремонта.
  Большим положительным моментом устройства телеинспекции является ее мобильность, простота подхода к трубам, а кроме того возможность получать изображение внутренних составляющих различных труб.

  Наша знаменитая компания ПБОЮЛ РГШАШ Киров (Кировская область)
  функционирует на предприятиях как индивидуальных так и государственных предприятиях.

  Автономная канализация : [url=https://heyto.ru] Восстановление дебита скважины[/url]

 13. Bennieneupe dedi ki:

  Car Tuning – GTP Motorsports https://gtp.com.my/home/auto-tune-services/car-tuning-services/ – More info…

 14. remontInjenlySeeshy dedi ki:

  отделка домов квартир спб
  https://www.youtube.com/watch?v=0c1Gg1ZhWUg

  квартира ремонт цена

  [url=https://www.youtube.com/watch?v=2wUO84pfmA4]Стоимость ремонта квартиры[/url]

  Ремонт однокомнатной квартиры
  ремонт квартир под ключ спб
  Стоимость ремонта квартиры

  #mvdtrkH7sf4N

 15. Andrewvew dedi ki:

  Все мультики здесь:
  http://mult-hit.ru/sitemap.xml

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.