Görsel Sanatlar ders kesim raporu

  • 10 Haziran 2017
  • 1.769 KEZ OKUNDU
Görsel Sanatlar ders kesim raporu

Görsel Sanatlar ders kesim raporu indir, yıl sonu faaliyet raporu örneği, sene sonu ders kesim raporu nasıl hazırlanır? yeni müfredata uygun görsel sanatlar ders evrakları indirme linki

Tüm sınıflar ve tüm dersler için öğretmenlerin işine yarayacak sene sonu seminer dosyalarını derlemeye devam ediyoruz. Görsel Sanatlar ders kesim raporu örneğini aşağıda paylaşacağız. Diğer dersler ve diğer sınıflar için sene sonu ders kesim raporlarını Eğitim kategorisinde Kaynak Dosyalar bölümünde bulabilirsiniz. Konu altında benzer konular linklerinden de aradığınız ders ve sınıflar için dosyalara ulaşabilirsiniz. Yıl sonu seminer takvimi içerisinde hazırlanması gereken evraklar hakkında yorumlarınızı ve katkılarınızı bekliyoruz.

Görsel Sanatlar ders kesim raporu örneği

DUMLUPINAR ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜNE

MUDURNU
2016–2017 Eğitim Öğretim yılı 5-A, 6-A, 7-A, 7-B, 8-A Görsel Sanatlar dersi, ders kesimi raporu aşağıda verilmiştir.

Sıra Sınıf Ders Tamamlanmayan Ünite veya Konular Nedeni (Açıklama)
1 5/A Görsel Sanatlar Görsel Sanatlar dersimizi Ünitelendirilmiş yıllık plan ve kılavuz kitaplarında ön görülen tavsiyelere göre işlendi ve tamamlandı.
2 6/A Görsel Sanatlar Görsel Sanatlar dersimizi Ünitelendirilmiş yıllık plan ve kılavuz kitaplarında ön görülen tavsiyelere göre işlendi ve tamamlandı.
3 7/A Görsel Sanatlar Görsel Sanatlar dersimizi Ünitelendirilmiş yıllık plan ve kılavuz kitaplarında ön görülen tavsiyelere göre işlendi ve tamamlandı.
4 7/B Görsel Sanatlar Görsel Sanatlar dersimizi Ünitelendirilmiş yıllık plan ve kılavuz kitaplarında ön görülen tavsiyelere göre işlendi ve tamamlandı.
5 8/A Görsel Sanatlar Görsel Sanatlar dersimizi Ünitelendirilmiş yıllık plan ve kılavuz kitaplarında ön görülen tavsiyelere göre işlendi ve tamamlandı.

17.06.2017

…………….

GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ

1.sınıf sene sonu ders kesim raporu örneği İNDİR
2.sınıf yıl sonu faaliyet raporu İNDİR
3.sınıf tüm dersler ders kesim raporu İNDİR
4.sınıf sene sonu faaliyet raporu örneği İNDİR
Rehberlik dersi tüm sınıflar için sene sonu ders kesim raporu örneği İNDİR

Dosyaların içinde gördüğünüz eksiklikleri, yazım kuralı hatalarını, önerilerinizi, eleştirilerinizi ya da indir hatası verilen konuların başlıklarını yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz. Harcanan emeklerin karşılığını bulması için lütfen bir kuru teşekkürü fazla görmeyiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ