18.02.2020 - Ekipler Amirliğine Hoş Geldiniz

Kurtlar Vadisi Pusu 230. Bölüm Fragman izle

Kurtlar Vadisi Pusu 230. Bölüm Fragman izle

Yeni sezonda yayın hayatına Kanal D ekranlarında devam edecek olan uzun soluklu dizi Kurtlar Vadisi Pusu 230. bölüm fragmanı da yayınladı.

Kurtlar Vadisi Pusu 230. bölüm ve yeni sezon fragmanlarını haberimizden izleyebilirsiniz. Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümlerinde neler yaşanacak merakla bekleniyor…

“Kurtlar Vadisi Pusu” Eylül’de Kanal D’de!

“Kurtlar Vadisi Pusu”, geçtiğimiz sezonki muhteşem finalinde merak edilen tüm soruların cevap bulacağı yepyeni bölümleriyle Eylül’de  Kanal D’de ekrana gelecek.

Perşembe akşamları milyonları ekran başına toplayan “Kurtlar Vadisi Pusu”, Eylül’den itibaren yine, kendi gününde ve kendi saatinde,  Kanal D ekranında tiryakileriyle buluşacak.

Kurtlar Vadisi Pusu’da Onur Tan’dan boşalan yönetmenlik koltuğuna, dizinin daha önceki yönetmenlerinden Serdar Akar’ın oturacağı iddia edilmişti. Medya’da Kurtlar Vadisi Pusuhakkında çeşitli söylentiler dolaşırken işin gerçeği ortaya çıktı. Kurtlar Vadisi Pusu’nun yönetmenlik koltuğuna Serdar Akar’ın değil başka bir ismin olduğu anlaşıldı.

ATV kanalından Kanal D’ye transfer olan Kurtlar Vadisi Pusu, alınan bilgilere göre, yönetmenlik koltuğuna daha önce ayrılmış olan yönetmen Serdar Akar, değil Doğan Ümit Karaca olacak.  Kurtlar Vadisi Pusu 229. bölüm ile sezon finali yapmıştı. Anlaştığı ilk kanal ile ise Kurtlar Vadisi Pusu 12. sezonun ilk görüntülerini yayınladı.

Ancak edinilen bilgiye göre, Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonda yönetmeni Serdar Akar  değil, Doğan Ümit Karaca olacak. Karaca, Behzat Ç.’nin 1 ve 2. sezonlarında Serdar Akar yönetmenken onun yardımcılığını yapmıştı. Başarılı yönetmen Doğan Ümit Karaca, çalıkuşu, Son Yaz Balkanlar, Kül ve Ateş, Kasaba, Balkan Düğünü, Elveda Rumeli gibi dizilerde de görev almıştı.

Öte yandan, Serdar Akar’ın ise, Kurtlar Vadisi’nin yapım şirketi olan Pana Film’de genel yönetmenlik koltuğuna oturduğu öğrenildi. Akar, Pana Film’in çekeceği bir başka dizinin yönetmenliğini yapacağı, bu esnada Kurtlar Vadisi Pusu’yla da ilgileneceği belirtiliyor.

Kurtlar Vadisi Pusu’ya sürpriz transfer

Kurtlar Vadisi Pusu’dan daha önce ayrılmış olan yönetmen Serdar Akar, yeniden Kurtlar Vadisi Pusu’nun kadrosuna dahil edildi. Yönetmen koltuğunu tekrardan devralan serdar Akar ile yeni sezona Kurtlar Vadisi Pusu bomba bir girişi yapmak için geliyor.

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden birisi olan Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmak için kolları sıvadı. Dizinin yönetmen koltuğuna daha önceden de dizide yönetmen olarak görev yapmış Serdar Akar getirildi. Kurtlar Vadisi’ne yeni sezonda efsane bir isim katılıyor. Rekor bir ücretle Kanal D’ye transfer olan vadiye daha önce yönetmenlik yapmış ve başarılı olmuş yönetmen Serdar Akar geliyor. Akar yeni senozda yönetmen koltuğunda oturacak.

Rekor bir ücretle bölüm başı 2 milyon TL’ye Kanal D ye transfer olan efsanevi dizi Onur Tan ile yolları ayırdıktan sonra yeni yönetmenini belirledi. Kurtlar Vadisi’nin yeni yönetmeni usta yönetmen Serdar Akar oldu. Eski vadi döneminde dizide görev yapan ve tarihi bölümlere imza atmış olan Serdar Akar Türk dizi sektörünün de önde gelen isimlerinden biri olarak biliniyor.

Vatan’dan gülşen Yüksel’in haberine göre Kurtlar Vadisi’nde önemli bir ayrılık var… İşte Yüksel’in o yazısı:

Kurtlar Vadisi’ne nazar değdi! Fosforlu kedi gözleri bile Polat Alemdar’a yol gösteremedi! Necati Şaşmaz kardeşi Raci Şaşmaz ile aylar önce olaylı bir şekilde ayrıldı. Abi-kardeş arasında yaşanan kavga sonrası dizinin iki önemli ismi Bahadır Özdener ile Cüneyt Aysan Pana Film’le ipleri kopardı. Bütün bunların ardından Şaşmaz’ın vadideki macerasına ‘yalnız kurt’ olarak devam ettiğini biliyoruz. Ve gelelim son darbeye! Dizinin en önemli karakteri, Polat Alemdar’ın can dostu Abdülhey de sonunda pes etti. Dizinin ilk bölümünden bu yana tam 11 yıldır Abdülhey’i canlandıran Kenan Çoban ayrılık kararı aldı. Necati Şaşmaz ‘belki vazgeçer’ diye sezon finalinde Abdülhey’i öldürmeye kıyamadı.

Elinde bomba patlayan Abdülhey’in akıbetini havada bıraktı. Dizinin takipçileri de ölüp ölmediğini merak ediyor. Ancak duyduğuma göre Kenan Çoban kesin kararını vermiş ve diziyle yollarını ayırmış. Geri dönüşü yok. Yeni yayın döneminde çok farklı bir karakterle seyirci karşısına çıkacakmış. Anlaşmasını yapmış bile. Çoban, yeni dizisi için Kurtlar Vadisi’ni zirveye taşıyan eski senaristleri Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan’la el sıkışmış. Çoban, Eylül’de başlayacak dizide uyuşturucu satıcılarına karşı mücadele edecek. Kurtlar Vadisi’nin Memati’si Gürkan Uygun gibi artık kendi kanatlarıyla uçacak.

KURTLAR VADİSİ PUSU SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kurtlar Vadisi son bölümünde Mr. Key, Abdülhey’i kaçırmıştı. Mr.Key, Abdülhey’i vurmak için Cahit’i ikna etmeye çalışıyor.

Daha sonra Cahit, Mr. Key ve adamlarını vurmak için plan yapsada bunun gerçekleştirilmesinin zor olduğunu anlıyor. Bu işlerdeki tecrübesinden faydalanan Cahit, Mr.Key’in güvenini ise şu şekilde kazanıyor.

Mr. Key’in verdiği silahın boş olduğunu anlıyor ve tetiğe basmıyor.

Polat Alemdar, ihtiyar heyetinin başında aksaçlı görevini icra ederken tüm olan biteni takip etmekten vazgeçmedi. Polat Alemdar hayatta olduğunu Abdülhey’e söylemesiyle araları açıldı. Bu durum çok uzun sürmeden eski ekip yavaş yavaş toplanmaya başladı. Polat Alemdar, Cahit’e yaşadığını söyledikten sonra Cahit’in Armagedon oluşumundaki amacından vazgeçmemesini söyledi. Bu sayede Armagedon oluşumundan bilgi alabileceklerdi.

Polat Alemdar, Çakır’ın oğlu Pusat’a sokaklarda görev verdi. Sokakların nabzını tutan Pusat bu alemde babasının izinden yürüdü ve kısa sürede adından sözettirdi. Baltazar ve Raskoln ile ortaklık kuran Pusat sokaklarda güçlenmeye başladı. Kara, Siyah Sancak Ekibi’ni kurarak gizli görevler yapmaya devam etti.

Margaret tarafından kardeşi öldürülen savcı Leyla, Polat Alemdar’ın yaşadığını öğrenince çok şaşırdı ve Polat Alemdar’ın desteği ile kısa sürede kendisini topladı. Polat Alemdar, ihtiyar heyetinin iki eksik üyesini belirleyip aksaçlı görevinden ayrılmak istedi. İki yeni üyeyi belirledikten sonra İhtiyarlar Heyeti’ne sunduğu Aksaçlı adayı kabul görecek mi? Polat Alemdar sahalara geri mi dönecek? Abdülhey yaşayacak mı? Cahit yüce majesteyi bulabilecek mi?

Tüm bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını Eylül ayında Kanal D’de yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu’nun ilk bölümünde bulabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu Sezon Finali ile Abdülhey’de diziye veda etti.11 yıldır Kurtlar Vadisi dizisinde olan Abdülhey (Kenan Çoban) Necati Şaşmaz’ın eski ortaklarıyla yeni bir dizi için el sıkıştı.

Konu

Kurtlar Vadisi Pusu’da en büyük, en karanlık hesaplar ortaya dökülecek. Efsane bu kez en acımasız, en pervasız efendisi olan para için birleşmiş küresel çeteye başkaldıracak. Düşman koltuğunda bu defa Mehmet Karahanlı ve ekibi gibi kukla mafyalar değil, bu coğrafyaya hakim olmak isteyen uluslararası güçlerin oluşturduğu küresel çetedir. Bu küresel güç aktörleri ile Polat Alemdar’ın ekibinin buluşma noktası Türkiye’dir.

Polat Alemdar, kendisine verilen görevi başarıyla yerine getirip Kurtlar Konseyi’ni çökertmiştir. Bu görevi layığı ile yerine getirdikten bir süre sonra KGT’nin başına geçerek devlet adına önemli operasyonlarda bulunmuştur. Ancak yeni misyonu daha derin ve daha tehlikelidir. İhtiyarlar adı verilen gizli örgütten aldığı görevle bu coğrafyaya hakim olmak isteyen uluslararası güçlerin oluşturduğu küresel çete ajanlarının ülke üzerinde oynadığı oyunları bozmuş, İhtiyarlar ile direk temas kurarak derin devletin kilit adamı olmuştur. Polat Alemdar, Türkiye’nin gelecek stratejisini oluşturan ve bunu koruyan İhtiyarların hükümlerini yerine getirme ve bu gizli örgütü her türlü tehlikeden koruma görevini üstlenmiştir.

Bütün bunları yaparken Polat’ın yanında ekibi vardır. 10. ve 11. yılında (Kurtlar Vadisi Pusu’da 7. ve 8. sezon) ekibi daha da genişleten Polat Alemdar, Abdülhey, Erhan gibi eski yüzleri de bulundururken Cahit, Kara, Pusat, Erkan gibi yeni yüzlere de yer vermiştir. Ayrıca KGT başkanı Akif ve KGT Tim üyeleri Talha, Şamil, Aynura, Alptekin ve dört üye daha bu milli davada ilerlemektedir.

Sekizinci sezonda ise Polat Alemdar ve ekibi sahadan çekilmiş,operasyon sahası komple KGT’ye bırakılmıştır.Polat Alemdar İhtiyarlar Heyeti’ne girerken Abdülhey naip olmuş,Cahit Tapınakçıla’rın içine sızmış,Erhan ise film işine girmiştir.Ekibini zor durumda gören Polat Alemdar ekibini tekrar toplamıştır.Ekip tam toplanmışken Abdülhey KGT’de patlatılan bomba sonucu hayatını kaybeder.Polat Alemdar buna bizzat şahit olur.Yeni sezonda Aksaçlı görevini Hoca’ya devredip KGT’nin başına geçer ve artık deşifre olmuştur. Abdülhey’in intikamını almaya yemin eden Polat Alemdar’ın düşmanları artacaktır.

Kurtlar Vadisi Pusu, ilk üç sezon boyunca küresel güçlerin iç temsilcileri üzerinde yoğunlaşmış ve Polat Alemdar ve ekibi bu iç düşmanlar ile mücadele etmiştir. Dizi, dördüncü sezondan itibaren küresel güçlerin ana aktörlerine yoğunlaşmış, dizide yabancı istihbarat servisleri, yabancı ajanlar yer almış ve bu kişilerle mücadele verilmiştir. Suriye meselesine de yer verilmiştir. Tema değişiklikleri gereği karakterlerin büyük bir kısmı yenilenmiştir. yedinci ve sekizinci sezon ise küresel güçler ile bölgesel güçler arasındaki çatışmalar konu edinilmiş, dizi daha karamsar bir havaya girmiştir. Özellikle dizinin bel kemiğini oluşturan Alemdar ve ekibi, çeşitli misyonlar için dağılmışlar ve dizinin seyri değişmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.